izmir'de pikap gramofon radyo tamir bakim ve satisi

Pikap

Gramofon tamiri

Pikap Tamiri

Pikap Tamiri izmir

gramofon tamiri izmir

gramofon evi

 

   2003 yılının Haziran ayında 8 m2  alanda başladığımız işimiz bizi zamanla güzel bir serüvene sürükledi. Küçük dükkanımızda hareket edecek yer yokken , o zamanın verdiği heyecanla plak arşivimizi oluşturup daha sonra sesimizi koleksiyon sevdalılarının desteğiyle duyurmaya çalıştık. Zamanla dükkanımız ve fısıltı gazetemiz gelişti. Büyüdük ve artık fısıldamıyorduk. Oluşturduğumuz web sayfamız gramofonevi.com' la birçok kitleye ulaşabiliyorduk.

 Sonra müzik kayıt tarihini oluşturuken geçmişimizin aslında plaklardan, pikaplardan yada gramofonlardan, yani sadece müzikten ibaret olmadığını gördük. Geçmiş zamanlarda; evlerde ve işyerlerinde kulanılmış objeleri, eşyaları mekanikleri toplamaya başladık. Ya da bize hikayeleri ile geldiler. Gramofon Evi bir yandan müzik derken, diğer taraftan da her döneme ait popart retro ve vintage ürünler ile hem restorasyon hem de satışını yaparak yelpazesini genişletmiş oldu.

 Amatör ruhumuzu kaybetmeden sanatın ve tarihin etkisinde kalarak kendini yenielyen ve büyüyen ailemiz önce Balçova ve Alaçatı devamında da Kızlarağası Hanı'nda Gramofon Evi ve Gramofon Evi Atölye olarak faaliyetine devam etmektedir. 

Kaderine terk edilmiş, zamana karşı duramayan pikap, radyo ve nostaljik cihazlarınızın bakımını, ayrıca antikalarınızın restorasyonlarını yaparak, yeniden hayat bulmalarını sağlıyoruz. Anılarınızdaki ürünler, işini bilen usta ellerde ilk günkü görüntüsüne ve performansına yeniden kavuşuyor.

  Gramofon Evi Atölye'ye gelen bütün ürünler restorasyon ve onarım işlemine tabi tutulmadan önce gerekli olan bütün kontrolleri yapılıp, eksiklikler tespit edildikten sonra, katalog ve şema bilgilerine göre yeniden değerlendirilmekte ve müşterilerin onay vermesiyle ilk günkü hallerine kavuşturulmaktadır.

  Bazen küçük bir oyuncağınız, bazen babanızdan kalan bir pikap, hatta anne annenizin duvarını süsleyen kocaman bir saat bile Gramofon Evi Atölye'de hayat bulur.